Stratejik İşbirliği için imzalar atıldı...

Genç Değirmen Makinaları ile GIBIRNet arasında stratejik işbirliği için imzalar atıldı...

Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarından olan Genç Değirmen Makinaları ile Türkiye’de alternatif internet servis sağlayıcı şirketler arasında yer alan GIBIRNet arasında stratejik iş birliği için imzalar atıldı. 

Genç Değirmen Makinaları Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Mert SELEK; Genç Değirmen Makinalarının yaklaşık 30 yıllık tecrübesi ile 60 ülkeye ihracat yapan, inovasyona dayalı büyüme stratejisi ile sektöründe önde gelen üreticilerden birisi olduğunu, öncü bir firma olmalarına rağmen enerji, teknoloji geliştirme ve internet sektörlerine de giriş yaparak gelişen ve değişen iş dünyasında yerlerini korumayı hedeflediklerini belirtti.

GIBIRNet CEO’su Halim AK, yapmış oldukları kamuoyu yoklamaları sonucunda artan müşteri talepleri doğrultusunda taahhütsüz, kotasız ve uygun fiyatlı sabit geniş bant internet hizmetini sunduklarını belirterek, yapılacak stratejik ortaklık ile Genç Değirmen Makinalarının 30 yıllık tecrübesi, kurumsal ve güçlü mali yapısını ile Gıbırnet’in ülke genelindeki internet alt yapısı, teknik bilgi ve deneyimini birleştirip stratejik hedefleri doğrultusunda hızlı bir şekilde ilerleyerek ülkenin önde gelen internet servis sağlayıcı firmaları arasında yer alacaklarını söyledi.

Yapılan stratejik işbirliğinin önemini vurgulayan GIBIRNet CEO’su Halim Ak, kamuoyu araştırmalarının ve artan taleplerin şirketin kurulmasında ve hızla büyümesinde kilit rol oynadığını belirtti. Genç Makine’nin vizyonu ve sektördeki tecrübesinin GIBIRNet’in ilerlemesine büyük katkı sağlayacağının altını çizerek global dünyanın gereği kaliteli ve kesintisiz internet herkes için erişilebilir olmalıdır, dedi. GIBIRNet’in internet alt yapısı, teknik bilgi ve deneyimi ile stratejik hedefleri doğrultusunda hızlı bir şekilde ilerlediklerini ve kısa süre içerisinde Türkiye’nin önde gelen internet servis sağlayıcı firmaları arasında yer almayı hedeflediklerini söyledi.