Genç Değirmen, GMach ile sektöre iddialı girdi

Genç Değirmen, GMach ile sektöre iddialı girdi
 
Değirmencilik sektöründe 26 yıldır hizmet veren ve 42 ülkede gerçekleştirdiği 300’den fazla anahtar teslim projeyle adından söz ettiren Genç Değirmen, GMach markasıyla ürün yelpazesini genişletti.
 
Un değirmenciliği teknolojisinde, dünya standartlarındaki üretim anlayışı, satış sonrası geniş servis hizmeti ile 26 yıldır hizmet veren ve 42 ülkede gerçekleştirdiği 300’den fazla anahtar teslim projeyle adından söz ettiren Genç Değirmen, GMach markasıyla ürün yelpazesini genişletti. Genç Değirmen'in yenilenen teknolojisiyle zengin bilgi birikimini tüm dünyaya ulaştırma amacıyla hayata geçirilen GMach markası, firmanın global yüzü olmaye hedefliyor.
Ürün yelpazesini ve müşterilerine sunduğu hizmetleri bu atılımla birlikte daha da zenginleştiren Genç Değirmen, buğday unu ve buğday irmiği değirmenlerinin yanı sıra mısır unu, mısır irmiği değirmenleri ile yem tesislerine özel makine ve ekipmanları da üretecek. “Yüksek kalite tutarlılığı” parolasıyla yeni yol haritasını belirleyen firma, bu politikasını global ölçeğe taşıyarak dünya pazarındaki payını arttırmayı planlıyor.
 
İNOVATİF TASARIMLAR ÖN PLANDA
Yoğun Ar-Ge çalışmalarıyla inovasyon politikasını daima ön planda tutan GMach, tüm makinelerinde düşük enerji tüketimi ve yüksek performansı garanti ediyor. Ürün standartlarında inovatif tasarımlar geliştiren firma, sektöründe müşterilerinin en güvenilir iş ortağı olmayı hedefliyor.
Yeni ürün gamıyla müşterilerine sunduğu en önemli vaatlerinden biri de, düşük operasyonel maliyetli, kullanıcı dostu çözümler olan GMach’in makine gruplarının en öne çıkan özelliği; bakım kolaylığı sağlayan ve zaman kaybını en aza indiren özel tasarımlı entegre ekipmanlara sahip olmasıdır.
Bunun yanında GMach, kurulumu yapılan bütün üretim tesisini entegre kontrol sistemleriyle donatarak, proses sürecindeki tüm girdi-çıktıların verilerini görüntüleme ve kontrol etme imkanı sunuyor. Böylece üretimde yüksek verimi garanti ediyor.
Global hedeflerine ulaşmak için 2017 yılına büyük adımlarla giren GMach, geliştirdiği teknolojiler ile değirmencilik sektörüne yeni bakış açısı kazandırıyor.